Verdieping voor Kynologisch Instructeurs

Ben je Kynologisch Instructeur en wil je aan de slag met één op één lessen, dan kun je deze bijscholing volgen.

Onderwerpen die onder meer aan bod komen zijn:

  • Doelgroepen één op één les;
    • Pups "buiten het seizoen";
    • Asiel / Buitenlandse honden;
    • Honden die niet in een groep kunnen;
    • Mensen die niet in een groep kunnen of willen;
    • Trainen voor één bepaald doel;
    • Urban training.
  • Helder stellen van eigen grenzen kennis en vaardigheden;
  • Samenwerking met Hondenscholen en Gedragstherapeuten;
  • Karakteranalyse individuele hond;
  • Levelen met de eigenaar;
  • Management- en Survival technieken

De Bijscholing bestaat uit twee lesdagen van 10.00 tot 15.00 uur.

Deze Bijscholing is uitsluitend toegankelijk voor Kynologisch Instructeurs die aantoonbaar hun opleiding hebben afgerond bij een door de Raad van Beheer erkende opleiding.

Het maximum aantal deelnemers bedraagt 15.

De kosten voor de Bijscholing bedragen € 200,00 inclusief Reader (wordt digitaal verstrekt) en exclusief koffie/thee/frisdrank (tegen betaling verkrijgbaar in het clubgebouw)

Accreditatiepunten:
Raad van Beheer (CKI): In aanvraag.

Honden Adviescentrum Roermond

Welkom bij Honden Adviescentrum Roermond (HACR). Onze missie is het opleiden van instructeurs en het voorlichten van eigenaren aan de hand van de nieuwste wetenschappelijke inzichten.

Contact

  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
©2020 Honden Adviescentrum Roemond